Davetiye Basımı

Davetiye Basımı

Düğüm, nişan, sünnet toplantı, konferans, seminer, gezi, ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması istenen kişilere bu aktiviteyi duyurma ve davet amacıyla yazılan kısa yazılara davetiye denir. Organizasyona gelmesi istenmeyen ya da gelmesi istenmeyen kişilere 3. hatta 4. elden verilen çoğu zaman verilmesi dağıtılması sorun olan krizler oluşturan kartlar. Davetiyeler genel olarak hazırlanmış davetiye kağıtlarına bastırılır. Özel olarak yada genel bir kalıp oluşturulmuş baskılar üzerinden davetiye basılır.

Davetiyeler doğru renkler, uygun tasarım ve doğru bir içerek ile davet eden kurumun ve kişinin özelliklerini ve hizmetlerini anlatan en iyi yazılı belgedir. Adresin açık olarak yazılmasına özellikle dikkat edilmelidir.

İnsanlar özellikle düğün davetiyesi konusunda zorlanır. Ama davetiye seçimi düşünüldüğü kadar zor değildir. Önemli olan her iki tarafından beğenebileceği, tamamen içe sinen ve baktıkça o günleri hatırlayabileceği bir davetiye olma özelliği taşımasıdır.

Davetiye baskı yaptırmak hala klasik bir iletişim biçimidir ve bu yüzden de eskimeyen bir yöntemdir. Dijital olarak davetiye oluşturan firmalar bile, aynı davetiyenin baskılı formatını da kullanmakta ve posta yoluyla davetlilere iletmektedir. Kişiye özel olarak postalanmış davetiyeler, misafirlerinize kendilerini özel hissettirirken, aynı zamanda kurumsal imajınızı da daha profesyonel bir noktaya taşır.

Davetiye bastırmak için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz